حریم خصوصی فروشگاه دربا

وقتی از فروشگاه دربا استفاده می‌کنید، با ارائه اطلاعاتتان به ما اطمینان می‌کنید. در این راستا سیاست حفظ حریم خصوصی و خط‌مشی رازداری کاربران این فروشگاه را به شرح ذیل تعریف و ارائه نموده ایم. فروشگاه دربا تمام تلاش خود را می نماید تا با رعایت بالاترین سطوح ونکات امنیتی ممکن برای حفظ حریم خصوصی افراد حقیقی و حقوقی، هیچ گونه از اطلاعات را در اختیار شخص ثالث قرار ندهد و هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.


ارتباط با کاربران

توجه داشته باشید که شماره تلفن ۰۷۷ تنها شماره‌‌ای است که این سایت از طریق آن با کاربران و مشتریان خود تماس گرفته و یا پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کنند، که البته سایر راه های ارتباطی در برگه تماس با ما به طور کامل نوشته شده است. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی دربا تخلف محسوب می شود و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به contact@darba.ir اطلاع دهید.


خبرنامه، نقد و دیدگاه کاربران

دربا دارای بخشی با عنوان خبرنامه می باشد که برای اطلاع رسانی کاربران از جشنواره ها و فروش های ویژه همچنین خبرها و رویدادها از آن استفاده خواهد کرد. در صورتی که تمایل به دریافت ایمیل و خبرنامه های ما ندارید، می توانید از طریق لغو عضویت به اشتراک خود پایان دهید.  

نقد و نظرهای ارسالی کاربران باید در راستای رعایت قوانین وب سایت باشد و دربا این اجازه را دارد تا آنها را در راستای قوانین وب سایت خود ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه دربا می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری و ارجاع به مراجع قانونی استفاده کند.


کوکی‌ها

کوکی ها فایلهای اطلاعاتی هستند که روی کامپیوتر شما ذخیره می شوند تا به وب سایتها کمک کنند که شما را بخاطر بیاورند. فروشگاه دربا با استفاده از کوکی ها درباره نحوه استفاده شما از وب سایت اطلاعات جمع آوری می کند. اما فروشگاه دربا با استفاده از پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و همچنین روش‌های مناسب مدیریت داده‌، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از کوکی ها بدست آورید، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.allaboutcookies.org