درباره ما

فروشگاه اینترنتی دربا از سال ۱۳۹۴ تحت عنوان فروشگاه “ایکیا جم” فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات و لوازم خانگی IKEA  آغاز کرده است.

هدف اصلی فروشگاه دربا از بدو فعالیت تا کنون ایجاد رضایت مشتریان بر پایه صداقت و ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد.
احترام به حقوق مشتری جزو اصلی ترین سیاست گذاری های فروشگاه اینترنتی دربا می باشد .

در این راه خوشبختانه توانسته ایم در چند سال فعالیت خود ، اعتماد و رضایت شما عزیزان را جلب کنیم .

اعتماد شما بزرگترین سود و سرمایه فروشگاه ما می باشد.

داشتن خانه ایی زیبا و لذت بردن از محیط آرامش بخش خانه یک اصل اساسی است چرا که آرامش درونی هر فردی از آرامش محیط خانه شروع می شود.

همواره بر آن بوده ایم که با ارائه قیمت های مناسب و تامین وسایل زیبا ، ساده و جدید کمپانی ایکیا بتوانیم سهمی در آرامش شما داشته باشیم.

با همدلی و همکاری شما سعی بر آن داریم تا بتوانیم مجموعه ایی زیبا را از لوازم خانگی در سایت خود فراهم آوریم .

اکنون و با گذشت نزدیک به ۵ سال از شروع فعالیت خود بر آن شدیم تا مجموعه ایی کامل تر از لوازم خانگی ، آرایشی و بهداشتی ، وسایل الکترونیکی ، کیف و کفش و … به مجموعه ی خود اضافه کنیم.با همکاری و همدلی مجموعه ی خود در فروشگاه ایکیا جم  تصمیم بر آن شد که واژه ” دربا” که یک لغت کاملا فارسی به معنی ضروریات و مایحتاج است را برای دامنه ی فروشگاه خود انتخاب کنیم.

ناگفته نماند که فروشگاه همانند گذشته توجه اصلی اش بر روی محصولات ایکیا خواهد بود .

امید داریم که با همکاری شما و خرید خود از سایت ما این امکان را فراهم کنیم تا برندهای با کیفیت تری نیز به مجموعه ی خود اضافه نمائیم.

برای خرید آنلاین محصولات ایکیا و یا دیگر محصولات موجود در سایت می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی دربا در تماس باشید.

آدرس فروشگاه ایکیا : بوشهر – جم – میدان امام حسین – بلوار جام جم -روبروی پارک جام جم -فروشگاه ایکیا